Фарбопульт Forte SG-750B
Відео 2 |
Forte SG-750B |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Купити Forte SG-750B
Усі ціни 15 →Фарбопульт Forte SG 750 BP 750Вт, 1.5мм (112874) | 2 589 грн. |
Краска пульт Forte SG 750 BP 750Вт, 1.5мм (112874) 112874 | 2 372 грн. |
Фарбопульт Forte SG 750 B (37854) | 3 439 грн. |
Фарбопульт Forte SG 750 BP 750Вт, 1.5мм (112874) 112874 | 2 507 грн. |
Forte Фарбопульт Forte SG 750 BP 750Вт, 1.5мм (112874) 112874 | 2 502 грн. |
Довговічне латунне сопло
Фарбопульт потужністю 750 Вт здатний створити тиск в 0.2 бар, чого вистачає для тонких робіт, так і для штукатурної фарбування. Сопло і голка тут виконані з латуні, що захищає їх від корозії й значно збільшує термін служби в порівнянні з металевими аналогами. Варто відзначити, що сопло має відносно невеликий діаметр 1.5 мм, чим обумовлена невелика пропускна здатність пристрою 180 мл/хв.
Місткий бачок
Пристрій оснащений літровим бачком для фарби, якого вистачить приблизно на 10 м2 (за умови фарбування в один шар). Виконаний з нержавіючої сталі, міцною і довговічною. Здійснювати фарбування апарат може вертикальними, горизонтальними смугами і по діагоналі. При цьому підвищити або послабити інтенсивність розпилення можна різьбовим регулятором, розташованим у підстави повітряного шланга. Деякі користувачі скаржаться на нещільно прилягає гумове кільце на шлангу, через що він час від часу вилітає з компресора. Також в деяких моделях спостерігається невеликий люфт у місці з'єднання бачка і пістолета. Проте усе це компенсується відносно невисокою ціною на товар.