Стабілізатор напруги Forte TVR-1000VA 1 кВА (28985)
Відео 2Фото 5 |
Forte TVR-1000VA 1 кВА
Тип:релейний
Потужність:1 кВА
Вхідна напруга:140-260 В
КПД:97 %
Точність на виході (±):8 %
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Forte TVR-1000VA 1 кВА
Усі ціни 12 →Стабилизатор напряжения Forte TVR-1000VA | 1 456 грн. |
Стабилизатор напряжения релейный Forte TVR-1000VA (28985) | 1 447 грн. |
FORTE TVR-1000VA (28985) | 2 299 грн. |
Стабилизаторы напряжения Forte TVR-1000VA | 1 467 грн. |
FORTE TVR-1000VA (28985) | 1 839 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Forte TVR-1000VA
Ціни на Forte TVR-1000VA |
---|---|---|---|---|
Forte TVR-500VA 0.5 кВА | від 1 066 грн. | 15 пропозицій | ||
Forte TVR-1000VA 1 кВА | від 1 332 грн. | 12 пропозицій | ||
Forte TVR-2000VA 2 кВА | від 1 865 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →