Циркуляційний насос Forwater GPD25/6-180 6 м 1 1/2" 180 мм
Товар застарів 896 грн. Основне призначення: для систем опалення; Принцип дії: відцентровий; Тип ротора: "мокрий"; Продуктивність (л/год): 3000; Напір (м): 6; Макс. t рідини (°С): 110; швидкостей роботи: 3 швидкості; Макс. споживана потужність (Вт): 90; Напруга мережі: 220 В; З'єднання: різьба; Вхід. отвір: 1 1/2" |
Forwater GPD25/6-180 6 м
1 1/2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3000 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:90 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики GPD25/6-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forwater 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forwater.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Forwater GPD25/6-180
Ціни на Forwater GPD25/6-180 |
---|---|---|---|---|
Forwater GPD25/4-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 1 081 грн. | 4 пропозиції | ||
Forwater GPD25/4-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 356 грн. | 4 пропозиції | ||
Forwater GPD25/6-130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 434 грн. | 4 пропозиції | ||
Forwater GPD25/8-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 3 299 грн. | 1 пропозиція | ||
Forwater GPD32/8-180 8 м 2" 180 мм | від 3 586 грн. | 3 пропозиції |