Циркуляційний насос Forwater WRS25/6-130 6 м 1 1/2" 130 мм
Forwater WRS25/6-130 6 м
1 1/2"
130 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
180 мм
10 м 2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3300 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:115 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики WRS25/6-130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forwater 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forwater.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forwater WRS25/6-130 6 м 1 1/2" 130 мм
Усі ціни 6 →Насос циркуляційний Forwater WRS 25/6-130 Green | 1 513 грн. |
Насос циркуляційний Wilo WRS 25/6-130 Grey | 2 087 грн. |
Насос циркуляційний Forwater WRS 25/6-130 Grey | 2 087 грн. |
Насос циркуляційний Wilo WRS 25/6-130 Green | 1 513 грн. |
Насос циркуляційний Wilo WRS 25/6-130 Green | 1 614 грн. |
Насос циркуляційний Wilo WRS 25/6-130 Grey | 2 226 грн. |
Модификації Forwater WRS25/6-130
Ціни на Forwater WRS25/6-130 |
---|---|---|---|---|
Forwater WRS25/4-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 1 513 грн. | 6 пропозицій | ||
Forwater WRS25/4-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 513 грн. | 6 пропозицій | ||
Forwater WRS25/6-130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 513 грн. | 6 пропозицій | ||
Forwater WRS25/6-180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 1 513 грн. | 6 пропозицій | ||
Forwater WRS25/8-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 3 025 грн. | 3 пропозиції | ||
Forwater WRS32/8-180 8 м 2" 180 мм | від 4 173 грн. | 2 пропозиції | ||
Forwater WRS32/10-180 10 м 2" 180 мм | від 5 215 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →