Похідний ніж Fox BF-434 G10
Fox BF-434 G10 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fox BF-434 G10
Усі ціни 7 →Fox Pocket Knife (BF-434 G10) | 920 грн. |
Ніж Fox BF-434 (BF-434 G10) | 1 159 грн. |
Нож Fox BF-434 (BF-434 G10) BF-434 G10 | 953 грн. |
Ніж Fox BF-434 (BF-434 G10) BF-434 G10 | 952 грн. |
Ніж Fox BF-434 (BF-434 G10) | 942 грн. |
Fox Ніж Fox BF-434 (BF-434 G10) BF-434 G10 | 952 грн. |
Ніж Fox BF-434 (BF-434 G10) | 1 187 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →