Корпус Fractal Design Define 7 Compact чорний (FD-C-DEF7C-01)
Відео 21Фото 32 |
Fractal Design Define 7 Compact чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Define 7 Compact чорний
Усі ціни 27 →Fractal Design Define 7 Compact без БП (FD-C-DEF7C-01) Black FD-C-DEF7C-01 | 6 549 грн. |
Корпус Fractal Design Define 7 Compact (FD-C-DEF7C-01) | 6 509 грн. |
Корпус Fractal Design Define 7 Compact (FD-C-DEF7C-01) Define 7 Compact (F | 6 496 грн. |
Корпус ATX без БП Define 7 Compact Black FD-C-DEF7C-01 | 6 549 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Define 7 Compact
Ціни на Fractal Design Define 7 Compact |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Define 7 Compact білий | від 7 182 грн. | 2 пропозиції | ||
Fractal Design Define 7 Compact чорний | від 5 587 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →