Корпус Fractal Design Meshify 2 XL Dark TG чорний (FD-C-MES2X-01)
Відео 6Фото 23 |
Великий, важкий і в той же час елегантний корпус Full Tower. Модель належить до легендарної лінійки геймерських шасі Meshify. Платформа насамперед відрізняється фантастично великим потенціалом Системи охолодження. У цій моделі компанія Fractal Design вирішила відмовитися від звукоізоляції, замість глухих стінок з оббивкою платформа оснащена добре перфорованими панелями, які легко пропускають повітря.
Вхідні канали вентиляції прикриті якісним захистом від пилу. Комп'ютерний корпус Fractal Design Meshify 2 XL Dark TG ідеально підходить для монтажу повнорозмірної материнської плати E-ATX. Але на піддоні вийде розмістити і багато інших рішень: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, а також серверні варіанти материнок: EE-ATX, SSI-CEB, SSI-EEB. Місця вистачить і для системи рідинного охолодження з автономною помпою.
Шасі здатне вмістити в себе чотири радіатора: спереду (480 мм), зверху (480 мм), ззаду (120 мм) навіть знизу (280 мм). Корпус продається разом з трьома встановленим вентиляторам Dynamic X2 GP-14. Це продуктивні, тихі і неймовірно надійні 140-міліметрові вертушки. Штатні вентилятори підтримують можливість управління швидкістю обертання. Бокс дозволяє вертикально встановити високопродуктивну 3-слотову відеокарту.
Купити Fractal Design Meshify 2 XL Dark TG чорний
Усі ціни 11 →Корпус Fractal Design Meshify 2 XL Black TG DT (FD-C-MES2X-01) Meshify 2 X | 10 621 грн. |
Корпус Fractal Design Meshify 2 XL Black TG DT (FD-C-MES2X-01) FD-C-MES2X- | 11 343 грн. |
Fractal Design Meshify 2 XL Black TG Dark Tint | 9 758 грн. |
Fractal Design Meshify 2 XL Black TG Dark Tint | 9 996 грн. |
Корпус Fractal Design Meshify 2 XL Black TG DT (FD-C-MES2X-01) | 10 125 грн. |
-великий, місткий -комплектація - Дуже тонкий метал. - Передній фільтр та кріплення четвертого паралону на пластмасовому кріпленні, яке зламається 100%, це просто питання часу. Максим Скворцов: користуюся Fractal Design Meshify 2 XL Dark TG більше року |
1. Комплектація дуже хороша .... гвинтики , шпунтики , стяжки , все на місці , всього вистачає . Інструкція зрозуміла . того, що вони їли крутяться, тому тихі.
2.зручність складання -є
3.якість корпусу не просто погане, воно настільки мерзенне, що й словами не передати. Фарбою покрито дуже погано, вона злазить від будь-якого дотику (2 рази вкрутив, викрутив гвинт-все, фарби немає). До речі, біля передньої панелі частина кожуха БЖ знімається для того, щоб поставити радіатор .... Але не гідні люди настільки криво покрили фарбою і прикрутили це гвинти (2 штуки), що довелося їх висвердлювати, вони покриті по верх фарбою, так ще й усередині, толі приклеєні були, то взагалі приварені.
Корпус хоч і майже металевий але каркас дуже кволий, є: поставити 3 вертушки вперед 1 назад і 2 верх і дати їм обертів 1500 його буде так трусити, вібрація на корпусі просто ***** яка, і справа не вертушках і не у віброгасах (ноктуа на доп.віброгасах) .каркас зроблений з дуже тонкого металу .він вібрує від того що власний каркас ледве ледве, ледве дещо справляється з власною вагою, не кажучи вже про комплектуючу в ньому.