Корпус Fractal Design Meshify C Black TG Dark чорний (FD-CA-MESH-C-BKO-TG)
Відео 12Фото 22 |
Корпус дасть змогу своєму власникові експериментувати зі складанням різних комп'ютерних систем. Дана модель відрізняється агресивним дизайном і продуманим до найдрібніших подробиць пристроєм. Fractal Design MESHIFY C DARK TG поставляється в комплекті з парою вентиляторів на 120 мм, максимальна швидкість обертання крильчатки становить 1200 об/хв. Всього ж системний блок дозволяє задіяти 7 вентиляторів охолодження.
Повітряні кулери можуть бути замінені системою рідинного охолодження. Усередині корпусу передбачена можливість установки 2 пристроїв на 3,5" і 3 пристроїв на 2,5". Монтажні місця під жорсткі диски 3,5" можуть трансформуватися в роз'єми на 2,5". Кошик для жорстких дисків має антивібраційний захист. Нижня частина корпусу повністю відокремлена від основного шасі перегородкою. В основі розміщується блок живлення (БЖ не входить в комплект). Вентиляційні отвори захищені системою фільтрації. На верхній кришці знаходиться кілька роз'ємів USB 3.0. Там само розташовані гнізда mini-Jack і кнопки живлення. У корпусі реалізована опція прихованої протягування дротів, завдяки чому досягається ефект безперешкодної вентиляції.
Купити Fractal Design Meshify C Black TG Dark чорний
Усі ціни 22 →Fractal Design Meshify C без БЖ (FD-CA-MESH-C-BKO-TG) Black FD-CA-MESH-C-B | 4 989 грн. |
Корпус Fractal Design Meshify C Dark Tg (FD-CA-MESH-C-BKO-TG) | 4 990 грн. |
Корпус Fractal Design Meshify C Dark Tg (FD-CA-MESH-C-BKO-TG) | 4 971 грн. |
Корпус Fractal Design Meshify C (FD-CA-MESH-C-BKO-TG) | 5 390 грн. |
Корпус без блока питания Fractal Design ATX Meshify C черный TG (FD-CA-MES | 4 989 грн. |
Чудовий кейс дуже сподобався по дизайну. Якраз мені потрібна чорна, лаконічна коробочка, без світин. Чудовий продув. Поставив 5 вертушок: 3 на впуск та 2 на випуск.
(У мене повітряне охолодження 5900X, гріється максимум до 79 градусів із розгоном) Мені потрапив брак, але нічого серйозного. Просто не знімається кошик з БЖ, оскільки гвинт злетів із різьблення на заводі. Ma Ks: користуюся Fractal Design Meshify C Black TG Dark кілька місяців |