Корпус Fractal Design NODE 202 БЖ 450 Вт (FD-CA-NODE-202-BK-450)
Відео 26Фото 10 |
Fractal Design NODE 202 БЖ 450 Вт
без БЖБЖ 450 Вт
Форм-фактор корпусу:Desktop
Розмір материнки:mini-ITX
Потужність БЖ:450 Вт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design NODE 202 БЖ 450 Вт
Усі ціни 24 →Fractal Design Node 202 450W (FD-MCA-NODE-202-AA-EU) Black FD-MCA-NODE-202 | 3 699 грн. |
Корпус Fractal Design Node 202 + Integra Sfx 450W Psu (FD-MCA-NODE-202-AA- | 7 209 грн. |
Корпус Node 202 + Integra SFX 450W PSU FD-MCA-NODE-202-AA-EU | 7 209 грн. |
Fractal Design Fractal Design Node 202 + Integra SFX 450W Black (FD-MCA-NO | 7 209 грн. |
ще 19 пропозицій
20 січня 2020, 12:35
Идёт ли в комплекте райзер для установки видеокарты? #
Идёт ли в комплекте райзер для установки видеокарты?
1 жовтня 2020, 18:00
Это правда, что SFX блок питания невозможно поставить вентилятором вниз? #
Это правда, что SFX блок питания Seasonic невозможно поставить вентилятором вниз? То есть, если поставить его нормально, то крышка корпуса не закроется, потому что стойка крышки упрётся в кабель. Очень интересен этот момент
Відеоогляди
Модификації Fractal Design NODE 202
Ціни на Fractal Design NODE 202 |
---|---|---|---|---|
Fractal Design NODE 202 без БЖ | від 2 899 грн. | 29 пропозицій | ||
Fractal Design NODE 202 БЖ 450 Вт | від 3 699 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →