Змішувач Franke Active Plus Doccia 115.0373.770
Фото 8 |
Franke Active Plus Doccia 115.0373.770 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Active Plus Doccia 115.0373.770
Усі ціни 32 →Кухонный смеситель Franke ACTIVE PLUS DOC, с выдвижным изливом (115.0373.8 | 8 919 грн. |
Franke Active Plus Doc (115.0373.890) графит Витрина | 13 932 грн. |
Franke Active Plus Pull-Out Chrom 115.0373.770 | 10 680 грн. |
Franke FN 6110 ciemny brąz 115.0373.887 | 10 947 грн. |
Franke Active Plus Pull-Out Chrom 115.0373.770 | 11 214 грн. |
ще 20 пропозицій
Колірні варіанти:
- арт. 115.0373.770 — хром
- арт. 115.0373.832 — ваніль
- арт. 115.0373.833 — цукру
- арт. 115.0373.884 — бежевий
- арт. 115.0373.885 — мигдаль
- арт. 115.0373.886 — шторм
- арт. 115.0373.887 — шоколад
- арт. 115.0373.888 — білий
- арт. 115.0373.890 — графіт
- арт. 115.0373.901 — онікс
РекомендуємоПорівняти в таблиці →