Змішувач Franke Active Window 115.0486.978
Фото 3 |
Franke Active Window 115.0486.978 |
|
Модель з опускається поворотним виливом для монтажу перед вікном. Висота виливу в опущеному стані становить 68 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Active Window 115.0486.978
Усі ціни 8 →Смеситель Franke Active Window Pull Out, с выдвижным изливом (115.0486.978 | 10 752 грн. |
Franke Active Window 115.0486.978 | 11 008 грн. |
Смеситель для кухни Franke Active Window 115.0486.978 | 9 826 грн. |
Franke Active Window Pull-Out 115.0486.978 Chrom | 23 160 грн. |
Franke Active Window Pull-Out 115.0486.978 Chrom | 23 739 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →