Змішувач Franke Ambra 115.0027.877
Фото 4 |
Franke Ambra 115.0027.877 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Ambra 115.0027.877
Усі ціни 6 →Кухонний змішувач Franke Ambra (115.0027.877) 115.0027.877 | 2 065 грн. |
Кухонный смеситель Franke Ambra (115.0027.877) | 1 914 грн. |
Кухонний змішувач Franke Ambra (115.0027.879) 115.0027.879 | 2 380 грн. |
Кухонний змішувач Franke Ambra (115.0028.190) 115.0028.190 | 3 115 грн. |
Кухонный смеситель Franke Ambra (115.0027.879) | 2 541 грн. |
Кухонный смеситель Franke Ambra (115.0028.190) | 2 970 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Franke Ambra 115.0027.877:
- Підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →