Змішувач Franke Atlas Neo 115.0521.435
Фото 6 |
Franke Atlas Neo 115.0521.435 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Atlas Neo 115.0521.435
Усі ціни 96 →Змішувач для кухні Franke Atlas Neo чорний 115.0550.424 | 9 576 грн. |
Franke Franke Atlas Neo (115.0521.435) 115.0521.435 | 7 350 грн. |
Кухонный смеситель Franke ATLAS NEO с ламинарным потоком воды (115.0521.43 | 7 350 грн. |
Змішувач Franke Atlas Neo індустр. чорний, невисувний | 9 348 грн. |
Змішувач для кухні Franke Atlas Neo (115.0521.435) 115.0521.435 | 7 752 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →