Змішувач Franke Atmosfera 115.0154.316
Franke Atmosfera 115.0154.316 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Atmosfera 115.0154.316
Кухонный смеситель Franke Atmosfera (115.0027.870) | 5 676 грн. |
Кухонный смеситель Franke Atmosfera (115.0154.316) | 5 676 грн. |
Кухонный смеситель Franke Atmosfera (115.0027.873) | 5 676 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Franke Atmosfera 115.0154.316:
- Підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8"
- арт. 115.0027.870 — бежевий
- арт. 115.0154.316 — білий
- арт. 115.0027.871 — сріблястий
- арт. 115.0027.869 — темно-сірий
- арт. 115.0027.873 — графіт
- арт. 115.0027.868 — сірий камінь
РекомендуємоПорівняти в таблиці →