Кухонна мийка Franke Aton ANX 110-48 122.0204.649 510x430
Franke Aton ANX 110-48 122.0204.649 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Aton ANX 110-48 122.0204.649 510x430
Усі ціни 50 →Кухонна мийка Franke Aton ANX 110-48 122.0204.649 | 6 888 грн. |
Franke Franke Aton ANX 110-48 122.0204.649 (полированная) | 7 052 грн. |
Кухонная мойка Franke Aton ANX 110-48 (122.0204.649) нержавеющая сталь - м | 6 888 грн. |
Franke Aton ANX 110-48 | 6 724 грн. |
Кухонна мийка Franke ANX 110-48 (122.0204.649) 122.0204.649 | 7 052 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →