Змішувач Franke Centro 115.0621.596
Фото 8 |
Franke Centro 115.0621.596 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Centro 115.0621.596
Усі ціни 59 →Змішувач для кухні Franke Centro чорний матовий 115.0621.613 | 8 022 грн. |
Змішувач для кухні Franke Centro, одноважільний, поворотний вилив, чорний | 7 150 грн. |
Кухонный смеситель Franke Centro с ламинарным потоком воды (115.0621.615) | 8 996 грн. |
Змішувач для кухні Franke Centro чорний матовий (115.0621.613) 115.0621.61 | 8 684 грн. |
FRANKE CENTRO (115.0621.599) СЕРЫЙ КАМЕНЬ | 8 356 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →