Кухонна мийка Franke Centro CNG 611-100 114.0630.446 1000x500
Фото 6 |
Franke Centro CNG 611-100 114.0630.446 |
|
Мийка зроблена з міцного матеріалу Fragranit з антибактеріальним захистом Sanitized.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Centro CNG 611-100 114.0630.446 1000x500
Усі ціни 25 →Кухонна мийка Franke Centro CNG 611-100 онікс 114.0630.447 | 10 416 грн. |
P Кухонная мойка Franke Centro CNG 611-100 (114.0630.444) гранитная - врез | 8 668 грн. |
FRANKE Centro CNG 611-100 (114.0630.446) сірий камінь | 5 444 грн. |
Franke Centro CNG 611-100 114.0630.446 | 7 490 грн. |
Кухонна мийка Franke Centro Cng 611-100 Fragranit+ Biały Polarny 114063311 | 12 751 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Centro CNG 611-100 114.0630.446
Ціни на Franke Centro CNG 611-100 114.0630.446 |
---|---|---|---|---|
Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421 620x500 | від 4 185 грн. | 64 пропозиції | ||
Franke Centro CNG 611-78 114.0630.429 780x500 | від 4 499 грн. | 95 пропозицій | ||
Franke Centro CNG 611-86 114.0630.442 860x500 | від 6 969 грн. | 68 пропозицій | ||
Franke Centro CNG 611-100 114.0630.446 1000x500 | від 5 444 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →