Кухонна мийка Franke Centro CNG 611-78 XL 114.0630.435 780x500
Фото 9 |
Franke Centro CNG 611-78 XL 114.0630.435 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Centro CNG 611-78 XL 114.0630.435 780x500
Усі ціни 91 →Кухонна мийка Franke Centro CNG 611-78 XL онікс 114.0630.439 | 9 408 грн. |
Franke Franke Centro CNG 611-78 XL /114.0630.434 (фрагранит) 114.0630.434 | 9 189 грн. |
Кухонная мойка Franke Centro CNG 611-78 XL (114.0701.816) гранитная - врез | 8 442 грн. |
Franke Centro CNG 611-78 XL | 9 184 грн. |
Кухонна мийка Franke Centro CNG 611-78 XL, кліпси (114.0701.819) 114.0701. | 8 643 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →