Змішувач Franke Centro Pull Out 115.0621.546
Фото 8 |
Franke Centro Pull Out 115.0621.546 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Centro Pull Out 115.0621.546
Усі ціни 20 →Змішувач для кухні Franke Centro чорний матовий 115.0621.592 | 10 501 грн. |
Кухонный смеситель Franke Centro с вытяжным изливом и ламинарным потоком в | 10 500 грн. |
Franke Centro 115.0621.592 черный матовый | 10 750 грн. |
FRANKE Centro (115.0621.546) онікс | 10 222 грн. |
Змішувач кухонний FRANKE CENTRO / чорний / матовий (115.0621.592) | 10 750 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →