Змішувач Franke Eos Neo 115.0590.044
Фото 13 |
Franke Eos Neo 115.0590.044 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Eos Neo 115.0590.044
Усі ціни 13 →Кухонный смеситель Franke Eos Neo с ламинарным потоком воды (115.0590.044) | 8 778 грн. |
Franke Eos Neo 115.0613.590 индустриальный чёрный | 8 385 грн. |
Смеситель для кухни Franke Eos Neo 115.0628.251 | 10 375 грн. |
Кухонний змішувач Franke Eos Neo з ламінарним потоком води (115.0613.590) | 8 399 грн. |
Кухонный смеситель Franke Eos Neo с ламинарным потоком воды (115.0628.251) | 11 340 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →