Витяжка Franke FCFL 906 BK чорний (350.0577.974)
Franke FCFL 906 BK чорний 2020 рікMaris |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FCFL 906 BK чорний
Витяжка Franke Fcfl 906 Bk Czarny Mat | 38 294 грн. |
Franke Fcfl 906 Bk Czarny Mat | 37 360 грн. |
Franke Fcfl 906 Bk Czarny Mat | 38 294 грн. |
Franke Fcfl 906 Bk Czarny Mat | 39 228 грн. |
Модификації Franke FCFL 906 BK
Ціни на Franke FCFL 906 BK |
---|---|---|---|---|
Franke FCFL 906 WH білий | від 57 400 грн. | 7 пропозицій | ||
Franke FCFL 906 XS нержавіюча сталь | від 53 360 грн. | 7 пропозицій | ||
Franke FCFL 906 BK чорний | від 37 360 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →