Вбудована посудомийна машина Franke FDW 614 D7P A++ (117.0496.323)
Franke FDW 614 D7P A++
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:14
Сушіння:конденсаційна
Кількість програм:7 шт
Енергоспоживання:A++
Витрата води:9 л
Рівень шуму:44 дБ
Ширина:60 см
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики FDW 614 D7P A++
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FDW 614 D7P A++
Усі ціни 11 →Встраиваемая посудомоечная машина Franke FDW 614 D7P DOS D | 36 553 грн. |
Franke FDW 614 D7P DOS D 117.0611.673 | 42 441 грн. |
Franke FDW 614 D7P A++ | 44 920 грн. |
Посудомоечная машина Franke FDW 614 D7P DOS D (117.0611.673) 60 см 117.061 | 41 454 грн. |
Franke FDW 614 D7P A++ | 46 043 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →