Змішувач Franke Flexus Semi-Pro 115.0486.992
Franke Flexus Semi-Pro 115.0486.992 |
|
Подача води здійснюється з основного виливу і з лійки на гнучкому шлангу, яка фіксується за допомогою магніту. Хромований гнучкий шланг зі сталевою пружиною. Технологія WaterSaving: двоступеневий картридж дозволяє знизити витрату води до 50%
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Flexus Semi-Pro 115.0486.992
Усі ціни 6 →Franke Flexus 115.0486.992 | 12 280 грн. |
Змішувач FRANKE Flexus-S (115.0486.992) | 6 265 грн. |
FRANKE FLEXUS SEMI-PRO CHROM 1150486992 | 11 400 грн. |
FRANKE FLEXUS SEMI-PRO CHROM 1150486992 | 11 685 грн. |
FRANKE FLEXUS SEMI-PRO CHROM 1150486992 | 11 970 грн. |
Змішувач FRANKE Flexus-S (115.0486.992) | 6 333 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →