Витяжка Franke FMA 605 WH білий (110.0437.392)
Franke FMA 605 WH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FMA 605 WH білий
Усі ціни 12 →Franke FMA 605 WH Biały | 24 641 грн. |
Витяжка Franke FMA 605 WH Biały | 24 641 грн. |
Franke FMA 605 WH Biały | 25 242 грн. |
Franke FMA 605 WH Biały | 24 040 грн. |
Franke FMA 605 WH XS Biały | 29 397 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Franke FMA 605 WH
Ціни на Franke FMA 605 WH |
---|---|---|---|---|
Franke FMA 605 WH білий | від 24 040 грн. | 12 пропозицій | ||
Franke FMA 605 BK чорний | від 24 560 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →