Вбудована мікрохвильова піч Franke FMW 250 CR G WH
Franke FMW 250 CR G WH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FMW 250 CR G WH
Усі ціни 6 →Мікрохвильова піч Franke Studio FMW 250 CR G WH | 20 459 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Franke FMW 250 CR G WH | 19 284 грн. |
Franke Studio FMW 250 CR G WH | 19 960 грн. |
Franke Studio FMW 250 CR G WH | 20 958 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Franke FMW 250 CR G WH | 19 274 грн. |
Микроволновка с грилем Franke FMW 250 CR G WH | 19 280 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →