Витяжка Franke FPJ 615 V WH A білий (110.0361.903)
Franke FPJ 615 V WH A білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FPJ 615 V WH A білий
Витяжка похила Franke FPJ 615 V WH A (110.0361.903) | 12 471 грн. |
Franke FPJ 615 V WH A | 18 163 грн. |
Franke FPJ 615 V WH A | 18 606 грн. |
Витяжка похила Franke FPJ 615 V WH A (110.0361.903) | 12 461 грн. |
Вытяжка наклонная Franke FPJ 615 V WH A (110.0361.903) | 12 467 грн. |
Модификації Franke FPJ 615 V WH A
Ціни на Franke FPJ 615 V WH A |
---|---|---|---|---|
Franke FPJ 615 V WH A білий | від 12 461 грн. | 5 пропозицій | ||
Franke FPJ 615 V BK A чорний | від 10 479 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →