Витяжка Franke Evo Plus FPJ 705 V WH/SS білий (330.0528.061)
Franke Evo Plus FPJ 705 V WH/SS білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Evo Plus FPJ 705 V WH/SS білий
Усі ціни 8 →Franke Studio FPJ 705 V WH/SS | 20 280 грн. |
Franke Studio FPJ 705 V WH/SS | 20 787 грн. |
Витяжка Franke Studio FPJ 705 V WH/SS | 20 787 грн. |
Витяжка Franke Evo Plus FPJ 705 V WH/SS білий (330.0528.061) | 23 136 грн. |
Витяжка FPJ 705 V WH / SS біле скло 700мм. Franke 330.0528.061 | 17 430 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Franke Evo Plus FPJ 705 V WH/SS
Ціни на Franke Evo Plus FPJ 705 V WH/SS |
---|---|---|---|---|
Franke Evo Plus FPJ 705 V WH/SS білий | від 17 430 грн. | 8 пропозицій | ||
Franke Evo Plus FPJ 705 V BK/SS чорний | від 21 280 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →