Витяжка Franke Evo Plus FPJ 925 V BK/SS чорний (330.0528.067)
Franke Evo Plus FPJ 925 V BK/SS чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Evo Plus FPJ 925 V BK/SS чорний
Усі ціни 60 →Franke Franke FPJ 925 V BK/SS 330.0528.067 | 18 490 грн. |
Кухонна витяжка Franke FPJ 925 V BK/SS | 18 059 грн. |
Кухонні витяжки Franke FPJ 925 V BK/SS 330.0528.067 | 16 641 грн. |
FRANKE EVO PLUS FPJ 925 V BK/SS (330.0528.067) | 15 196 грн. |
Витяжка Franke FPJ 925 V BK/SS 330.0528.067 | 18 490 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Evo Plus FPJ 925 V BK/SS
Ціни на Franke Evo Plus FPJ 925 V BK/SS |
---|---|---|---|---|
Franke Evo Plus FPJ 925 V WH/SS білий | від 14 099 грн. | 35 пропозицій | ||
Franke Evo Plus FPJ 925 V BK/SS чорний | від 13 913 грн. | 62 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →