Духова шафа Franke FSM 86 H OY (116.0606.094)
14 012 грн. Купити! Духовой шкаф с функцией паровой очистки Smart FSM 86 H OY (116.0606.094) сFranke-partner.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись |
Franke FSM 86 H OY 2020 рікSmart |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Franke FSM 86 H OY
Ціни на Franke FSM 86 H OY |
---|---|---|---|---|
Franke FSM 86 H OY | від 14 012 грн. | 1 пропозиція | ||
Franke FSM 86 H WH | від 18 999 грн. | 14 пропозицій | ||
Franke FSM 86 H XS | від 18 999 грн. | 16 пропозицій | ||
Franke FSM 86 H BK | від 18 999 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →