Духова шафа Franke FSM 86 H XS (116.0605.990)
Franke FSM 86 H XS 2020 рікSmart |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FSM 86 H XS
Усі ціни 16 →Духові шафи Franke Smart FSM 86 H XS, нерж. сталь/черное стекло 116.0605.9 | 19 776 грн. |
Духова шафа електрична Franke Fsm 86 H Xs 116.0605.990 | 21 973 грн. |
Духовой шкаф электрический Franke Fsm 86 H Xs 116.0605.990 | 21 973 грн. |
Franke FSM86HXS | 19 230 грн. |
FRANKE FSM 86 H XS (116.0605.990) | 18 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Franke FSM 86 H XS
Ціни на Franke FSM 86 H XS |
---|---|---|---|---|
Franke FSM 86 H OY | від 14 012 грн. | 1 пропозиція | ||
Franke FSM 86 H WH | від 18 999 грн. | 14 пропозицій | ||
Franke FSM 86 H XS | від 18 999 грн. | 16 пропозицій | ||
Franke FSM 86 H BK | від 18 999 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →