Витяжка Franke FSMD 508 RS рожевий (335.0530.201)
Фото 10 |
Franke FSMD 508 RS рожевий 2021 рікSmart Deco |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FSMD 508 RS рожевий
Усі ціни 13 →Franke FSMD 508 RS 335.0530.201 | 18 662 грн. |
Витяжка декоративна Franke Smart Deco FSMD 508 RS (335.0530.201) Smart Dec | 31 203 грн. |
Franke Smart Deco FSMD 508 RS (335.0530.201) | 15 790 грн. |
Кухонная вытяжка Franke Smart Deco FSMD 508 RS (335.0530.201) розового цве | 18 228 грн. |
Franke Studio FSMD 508 RS | 27 840 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Franke FSMD 508 RS
Ціни на Franke FSMD 508 RS |
---|---|---|---|---|
Franke FSMD 508 WH білий | від 16 690 грн. | 17 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 YL жовтий | від 16 690 грн. | 16 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 GN зелений | від 16 690 грн. | 17 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 RS рожевий | від 15 790 грн. | 13 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 BL синій | від 18 228 грн. | 11 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 GY сірий | від 15 918 грн. | 16 пропозицій | ||
Franke FSMD 508 BK чорний | від 18 847 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →