Витяжка Franke FTC 532L WH білий (315.0547.795)
Franke FTC 532L WH білий білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FTC 532L WH білий
Усі ціни 63 →Franke Franke Flexa FTC 532L WH 315.0547.795 | 3 655 грн. |
Кухонна витяжка Franke Flexa FTC 532L WH | 3 569 грн. |
Кухонні витяжки Franke FTC 532L WH, ширина 498 мм 315.0547.795 | 3 290 грн. |
FRANKE FLEXA FTC 532L WH (315.0547.795) | 3 620 грн. |
Витяжка Franke Flexa FTC 532L WH (315.0547.795) 315.0547.795 | 3 569 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke FTC 532L WH
Ціни на Franke FTC 532L WH |
---|---|---|---|---|
Franke FTC 532L WH білий | від 3 000 грн. | 64 пропозиції | ||
Franke FTC 532L GR/XS нержавіюча сталь | від 3 000 грн. | 62 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →