Витяжка Franke FTC 632L GR/XS нержавіюча сталь (315.0547.796)
Фото 3 |
Franke FTC 632L GR/XS нержавіюча сталь 2020 рікFlexa |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FTC 632L GR/XS нержавіюча сталь
Усі ціни 63 →Витяжка кухонна телескопічна вбудовувана Franke Flexa FTC 632L GR/XS нержа | 3 570 грн. |
Franke Franke Flexa FTC 632L GR/XS 315.0547.796 | 3 655 грн. |
Кухонна витяжка Franke Flexa FTC 632L GR/XS | 3 655 грн. |
Кухонні витяжки Franke FTC 632L GR/XS, ширина 598 мм 315.0547.796 | 3 290 грн. |
FRANKE FLEXA FTC 632L GR/XS (315.0547.796) | 3 620 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke FTC 632L GR/XS
Ціни на Franke FTC 632L GR/XS |
---|---|---|---|---|
Franke FTC 632L WH білий | від 3 050 грн. | 66 пропозицій | ||
Franke FTC 632L GR/XS нержавіюча сталь | від 3 030 грн. | 64 пропозиції | ||
Franke FTC 632L BK чорний | від 3 030 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →