Витяжка Franke FTC 632L WH білий (315.0547.797)
Фото 3 |
Franke FTC 632L WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FTC 632L WH білий
Усі ціни 66 →Витяжка кухонна телескопічна вбудовувана Franke Flexa FTC 632L WH біла 315 | 3 570 грн. |
Franke Franke Flexa FTC 632L WH 315.0547.797 | 3 655 грн. |
Кухонна витяжка Franke Flexa FTC 632L WH | 3 655 грн. |
Кухонні витяжки Franke FTC 632L WH, ширина 598 мм 315.0547.797 | 3 655 грн. |
FRANKE FLEXA FTC 632L WH (315.0547.797) | 3 620 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke FTC 632L WH
Ціни на Franke FTC 632L WH |
---|---|---|---|---|
Franke FTC 632L WH білий | від 3 050 грн. | 66 пропозицій | ||
Franke FTC 632L GR/XS нержавіюча сталь | від 3 030 грн. | 65 пропозицій | ||
Franke FTC 632L BK чорний | від 3 030 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →