Витяжка Franke FTU PLUS 3707 I WH білий (335.0588.222)
Franke FTU PLUS 3707 I WH білий 2020 рікTunnel |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FTU PLUS 3707 I WH білий
Усі ціни 12 →Franke FTU PLUS 3707 I WH 335.0588.222 | 39 216 грн. |
FRANKE FTU PLUS 3707 WH (335.0588.222) | 30 199 грн. |
Franke FTU PLUS 3707 I WH (335.0588.222) офіційна гарантія | 33 649 грн. |
Кухонная вытяжка Franke FTU PLUS 3707 I WH | 33 808 грн. |
Витяжка Franke FTU PLUS 3707 I WH білий (335.0588.222) | 33 758 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Franke FTU PLUS 3707 I WH
Ціни на Franke FTU PLUS 3707 I WH |
---|---|---|---|---|
Franke FTU PLUS 3707 I WH білий | від 30 199 грн. | 12 пропозицій | ||
Franke FTU PLUS 3707 I XS нержавіюча сталь | від 26 180 грн. | 19 пропозицій | ||
Franke FTU PLUS 3707 I BK чорний | від 30 999 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →