Змішувач Franke Garo 115.0275.332
Фото 4 |
Franke Garo 115.0275.332 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Garo 115.0275.332
Усі ціни 13 →Кухонний змішувач Franke GARO 115.0275.332 | 1 815 грн. |
Кухонный смеситель Franke GARO 115.0275.332 | 1 749 грн. |
Кухонний змішувач Franke GARO 115.0275.338 | 1 815 грн. |
Кухонний змішувач Franke GARO 115.0328.088 | 1 815 грн. |
Кухонний змішувач Franke GARO 115.0328.089 | 1 815 грн. |
ще 8 пропозицій
У мене такий стоїть з 2004 р. (на мою думку, у мене не Китай, я думала, що це Німеччина), але почав підтікати біля підстави. Прийшов "майстер-сантехнік" і так його підкрутив, що поламав корпус під важелем. Фільтрів у мене немає. Користуюсь поки що, але хочу новий. Одного кольору з мийкою та стільницею, м'який, добре регулюється струмінь води. За 12 років не виявила користуюся Franke Garo 115.0275.332 більше року |
У мене поки що стоїть дуже схожий на зовнішній вигляд. Шукаю заміну, але такої ж не хочу! Під добрим зовнішнім виглядом дуже посередня модель. Напевно, Китай нижчий за середній.
Картридж. Продавець говорив італійський керамічний. Простояв менше року. Це за наявності фільтрів на водопроводі 10 мікронів. І я жив сам 1+ чол. Звичайний китайський картридж у мене живе 2 і більше років. Нині вже 3-й картридж у ньому стоїть. І потік вилив. Знизу зрошує повітря і все довкола. Електро-корозія з пластиковими трубами? Навряд чи. Тонкий метал виливу проіржавів. Зовнішній вигляд Товщина металу |
Додати відгук
Колірні варіанти:
- арт. 115.0275.332 — бежевий
- арт. 115.0275.334 — цукру
- арт. 115.0275.338 — графіт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →