Витяжка Franke Impress 603 GE сріблястий (330.0530.194)
Franke Impress 603 GE сріблястий 2020 рікImpress |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Impress 603 GE сріблястий
Усі ціни 7 →Витяжка Franke Studio IMPRESS 603 GE | 28 946 грн. |
Franke Studio IMPRESS 603 GE | 28 240 грн. |
Вытяжка Franke Studio IMPRESS 603 GE (330.0530.194) | 29 655 грн. |
Franke Studio IMPRESS 603 GE | 28 946 грн. |
Franke Studio IMPRESS 603 GE | 29 652 грн. |
Витяжка Franke Studio IMPRESS 603 GE (330.0530.194) | 29 649 грн. |
Витяжка Franke Studio IMPRESS 603 GE (330.0530.194) | 29 659 грн. |
Модификації Franke Impress 603 GE
Ціни на Franke Impress 603 GE |
---|---|---|---|---|
Franke Impress 603 YL жовтий | від 28 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Franke Impress 603 BN коричневий | від 28 283 грн. | 3 пропозиції | ||
Franke Impress 603 GE сріблястий | від 28 240 грн. | 7 пропозицій | ||
Franke Impress 603 GY сірий | від 30 541 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →