Змішувач Franke Lina Pull Out 115.0626.088
Фото 8 |
Franke Lina Pull Out 115.0626.088 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Lina Pull Out 115.0626.088
Усі ціни 84 →Franke Franke Lina Хром Черный [115.0626.085] 115.0626.085 | 5 332 грн. |
Смеситель Franke Lina с гибким изливом и функцией душу (115.0626.085) Черн | 5 208 грн. |
Змішувач для кухні Franke Lina хром-сірий (115.0626.087) 115.0626.087 | 5 562 грн. |
FRANKE LINA (115.0626.085) ХРОМ-ЧЕРНЫЙ | 4 607 грн. |
FRANKE Lina хром-белый(115.0626.088) | 5 115 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →