Кухонна мийка Franke Malta BSG 611-62 114.0375.050 620x435
Фото 13 |
Franke Malta BSG 611-62 114.0375.050 620x435780x435 |
|
Приваблива кухонна мийка від популярного швейцарського виробника компанії — Franke. На сучасному ринку кухонних мийок цю модель умовно можна зарахувати до рішень середнього рівня. Так, ширина робочої зони складає 62 см, які практично порівну розділені між чашею і крилом для сушіння посуду. Сама ж мийка Franke Malta BSG 611-62 виготовлена з штучного граніту. Вироби з цього матеріалу мають практично ті ж властивості, що і природний граніт: міцність, довговічність, несприйнятливість до вигоряння під впливом сонячних променів, стійкість до подряпин, кислот тощо, Але при цьому вони набагато площі в догляді і питаннях підтримання чистоти, оскільки мають менш пористу структуру.
Форма корпуса — класична прямокутна. Для захисту від переливу води на підлогу в бічній стінці чаші є традиційне зливний отвір. Мийка захищена від бактерій за технологією швейцарської компанії Sanitized. Також варто звернути увагу на те, що виріб представлено на ринку в широкому асортименті кольорів і відтінків, що дозволяє підібрати таку модель, яка ідеально впишеться в існуючий інтер'єр кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Купити Franke Malta BSG 611-62 114.0375.050 620x435
Усі ціни 176 →Мийка з сифоном граніт BSG 611-62 сірий камінь зворотний Franke 114.0575.0 | 5 670 грн. |
Franke Franke Malta BSG 611-62 114.0375.045 (фрагранит) | 5 805 грн. |
Кухонная мойка Franke Malta BSG 611-62 (114.0375.042) гранитная - врезная | 5 154 грн. |
Franke Malta BSG 611-62 | 6 150 грн. |
Кухонна мийка Franke Malta BSG 611-62 сірий камінь (114.0575.042) 114.0575 | 5 805 грн. |
Модификації Franke Malta BSG 611-62 114.0375.050
Ціни на Franke Malta BSG 611-62 114.0375.050 |
---|---|---|---|---|
Franke Malta BSG 611-62 114.0375.050 620x435 | від 3 999 грн. | 178 пропозицій | ||
Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036 780x435 | від 3 380 грн. | 218 пропозицій |