Кухонна мийка Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036 780x435
Фото 10 |
Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036 620x435780x435 |
|
Досить широка і глибока кухонна мийка від популярного швейцарського виробника — компанії Franke. Ширина робочої зони складає 78 см, при цьому ця площа практично порівну розділена між основною чашею і додатковим крилом для посуду. Виріб виготовлено штучного граніту tectonite — композитного матеріалу, отриманого способом пресування скловолокна з гранітною крихтою і сполучною акрилом при тиску в 600 тонн і температурному режимі близько 160°C.
Зовні цей матеріал практично не відрізняється від натурального каменю, а також може похвалитися високою міцністю, довговічністю, несприйнятливістю до вигоряння під впливом сонячних променів, високих температур та ін. Тип установки мийки Franke Malta BSG 611-78 класичний — врізний накладної. Серед іншого, модель оснащена зливним отвором на бічній стінці чаші для захисту від переливу води. Додаткове крило можна використовувати також для розморожування продуктів, спеціальні борозенки дають змогу рідини стікати в раковину, не утворюючи калюжі на поверхні. Мийка захищена від бактерій за технологією швейцарської компанії Sanitized. За нею легко доглядати, застосовуючи звичайні мийні засоби.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Купити Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036 780x435
Усі ціни 210 →Мийка з сифоном граніт BSG 611-78 сірий камінь зворотний Franke 114.0575.0 | 7 098 грн. |
Franke Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036 (фрагранит) | 7 267 грн. |
Кухонная мойка Franke Malta BSG 611-78 (114.0691.534) гранитная - врезная | 6 342 грн. |
Franke Malta BSG 611-78 | 6 929 грн. |
Кухонна мийка Franke Malta BSG 611-78 сірий камінь (114.0575.041) 114.0575 | 7 267 грн. |
Модификації Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036
Ціни на Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036 |
---|---|---|---|---|
Franke Malta BSG 611-62 114.0375.050 620x435 | від 3 999 грн. | 178 пропозицій | ||
Franke Malta BSG 611-78 114.0375.036 780x435 | від 3 380 грн. | 216 пропозицій |