Витяжка Franke Maris Free 80 чорний (330.0542.181)
Фото 5 |
Franke Maris Free 80 чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris Free 80 чорний
Усі ціни 8 →Franke MARIS FREE 80 330.0542.181 | 16 763 грн. |
Кухонная вытяжка Franke MARIS FREE 80 | 16 326 грн. |
Кухонная вытяжка Franke Maris Free by Dror Maris Free 80 (330.0542.181) Че | 16 132 грн. |
Витяжка FRANKE Maris Free by Dror 80 (330.0542.181) | 15 196 грн. |
Franke Studio MARIS FREE 80 | 47 440 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →