Змішувач Franke Orbit Pull Out 115.0623.055
Відео 1Фото 3 |
Franke Orbit Pull Out 115.0623.055 |
|
Ламінарний потік води запобігає її розбризкуванню. Картридж Water Saving.
Двоступенева подача води зменшує споживання води до 50%. При піднятті важеля змішувача подача води відкривається наполовину, а якщо потрібно більший потік, потрібно нахилити важіль більше.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Orbit Pull Out 115.0623.055
Усі ціни 37 →Змішувач для кухні Franke Orbit Pull Out хром 115.0623.055 | 4 788 грн. |
Franke Franke Orbit Pull Out Хром [115.0623.055] 115.0623.055 | 4 902 грн. |
Кухонный смеситель Franke ORBIT PULL OUT с вытяжным изливом и ламинарным п | 4 788 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Franke Orbit Pull Out (115.0623.055) | 5 281 грн. |
FRANKE ORBIT PULL OUT (115.0623.055) ХРОМ | 4 307 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →