Кухонна мийка Franke Orion Tectonite OID 611-78 114.0305.715 780x500
Фото 5 |
Franke Orion Tectonite OID 611-78 114.0305.715 620x500780x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Orion Tectonite OID 611-78 114.0305.715 780x500
Усі ціни 58 →Мийка для кухні врізна Franke Orion OID 611-78 Tectonite 114.0498.031 | 5 376 грн. |
Franke Franke Orion OID 611-78 114.0498.031 (тектонайт) | 5 504 грн. |
Кухонная мойка Franke Orion OID 611-78 (114.0498.031) из тектонайта - врез | 5 376 грн. |
Кухонна мийка Franke OID 611-78 чорний (114.0498.031) 114.0498.031 | 5 504 грн. |
Кухонна мийка Franke Orion OID 611-78 чорна (114.0498.031) 114.0498.031 | 5 790 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Orion Tectonite OID 611-78 114.0305.715
Ціни на Franke Orion Tectonite OID 611-78 114.0305.715 |
---|---|---|---|---|
Franke Orion Tectonite OID 611-62 114.0305.717 620x500 | від 3 679 грн. | 43 пропозиції | ||
Franke Orion Tectonite OID 611-78 114.0305.715 780x500 | від 3 570 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →