Кухонна мийка Franke Polar PXN 612-E 101.0193.000 780x490
Фото 3 |
Franke Polar PXN 612-E 101.0193.000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Купити Franke Polar PXN 612-E 101.0193.000 780x490
Мийка з сифоном нерж. PXL 612-E декор кутова Franke 101.0330.658 | 1 806 грн. |
Миття Franke PXL 612-E (101.0330.658) декор 101.0330.658 | 1 505 грн. |
Кухонна мийка з сифоном нерж. PXL 612-E декор кутова Franke 101.0330.658 | 1 698 грн. |
Миття Franke PXL 612-E (101.0444.134) декор 101.0444.134 | 1 995 грн. |
Хороша сталь – основа якісної мийки
Кутова мийка швейцарського виробника Franke Polar PXN 612-E виготовлена з нержавіючої сталі AISI 304, яка на 70% складається з матеріалів вторинної переробки. Завдяки цьому, а також базової функціональності без надмірностей дана модель кухонного блока відрізняється високою якістю при відносно низькій ціні. Крім того, отриманий в результаті переплаву матеріал володіє гігієнічними властивостями і стійкий до ультрафіолету, перепадів температури, фарбування та знебарвлення.
Швейцарська геометрія
Мийка виконана у вигляді трапеції і має розміри робочої поверхні 780x490 мм. Відсутність додаткових чаш дало змогу розташувати по обидві сторони від основної чаші розмірами 350x410x175 мм два вільних крила, збільшивши тим самим простір для сушіння посуду. Модель має два типи виконання: з матовою та текстурованою поверхнею.
Приємні і корисні доповнення
Плюсом моделі є наявність переливу, розташованого біля верхнього краю чаші, що дозволяє уникнути випадкового затоплення сусідів нижніх поверхів. Раковина комплектується шаблоном-трафаретом для зручної розмітки стільниці перед монтажем та сифоном. А ще одним корисним аксесуаром для миття може стати кошик для чаші розмірами 295х375 мм, яку слід купувати окремо. Висока якість моделі підтверджено 10-річною гарантією виробника.