Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 143.0627.381 620x500
Фото 7 |
Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 143.0627.381 620x435620x500 |
|
Отвір під змішувач вказаний на кресленні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 143.0627.381 620x500
Усі ціни 155 →Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 сірий 143.0627.383 | 5 418 грн. |
Franke Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 (143.0627.383) 143.0627.383 | 5 547 грн. |
Кухонная мойка Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 (143.0627.288) из тектонайта - | 5 418 грн. |
Franke Sirius 2 S2D 611-62 | 5 289 грн. |
Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 сірий (143.0627.383) 143.0627.3 | 5 547 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 143.0627.381
Ціни на Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 143.0627.381 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 Slim 143.0631.539 620x435 | від 4 610 грн. | 1 пропозиція | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-62 143.0627.381 620x500 | від 4 236 грн. | 157 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →