Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435
Фото 6 |
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 |
|
Отвір під змішувач вказаний на кресленні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435
Усі ціни 11 →Мийка з сифоном тектонайт SID 611-78 XL Slim цукру Franke 143.0627.385 | 5 418 грн. |
Кухонная мойка Franke Sirius 2.0 S2D Slim 611-78 XL (143.0627.386) с текто | 5 121 грн. |
FRANKE Sirius S2D Slim 611-78 XL (143.0627.387) білий | 4 899 грн. |
Кухонна мийка з сифоном тектонайт SID 611-78 XL Slim білий Franke 143.0627 | 5 290 грн. |
Кухонна мийка Franke Sirius S2D Slim 611-78 XL 78х43,5 см Tectonite чорний | 5 628 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385
Ціни на Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435 | від 4 610 грн. | 11 пропозицій | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500 | від 4 827 грн. | 86 пропозицій | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 780x500 | від 4 499 грн. | 132 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →