Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 780x500
Фото 9 |
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 |
|
Прихований перелив під пластиною з нержавіючої сталі.
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 780x500
Усі ціни 135 →Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 сірий 143.0621.334 | 5 628 грн. |
Franke Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.332 (тектонайт) | 5 418 грн. |
Кухонная мойка Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 (143.0621.190) с тектонайта - | 5 628 грн. |
Franke Sirius 2 S2D 611-78 | 5 494 грн. |
Кухонні мийки Franke Sirius 2.0 (143.0621.334) 143.0621.334 | 5 762 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331
Ціни на Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435 | від 4 610 грн. | 11 пропозицій | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500 | від 4 827 грн. | 92 пропозиції | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 780x500 | від 4 499 грн. | 137 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →