Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0632.386 780x500
Фото 6 |
Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0632.386 780x5001000x500 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0632.386 780x500
Усі ціни 12 →Мийка з сифоном тектонайт SID 651-78 чорний Franke 143.0632.385 | 6 720 грн. |
Кухонная мойка Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 (143.0632.385) с тектонайта - | 6 106 грн. |
FRANKE S2D 651-78 (143.0632.385) чорний | 5 659 грн. |
Кухонная мойка Franke S2D 651-78 143.0632.385 | 5 600 грн. |
Кухонна мийка з сифоном тектонайт SID 651-78 білий Franke 143.0632.390 | 6 317 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0632.386
Ціни на Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0632.386 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius 2.0 S2D 651-78 143.0632.386 780x500 | від 5 299 грн. | 12 пропозицій | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 651-100 143.0618.669 1000x500 | від 5 320 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →