Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D Slim 611-78 143.0632.393 780x435
Фото 7 |
Franke Sirius 2.0 S2D Slim 611-78 143.0632.393 |
|
Стійка до УФ-випромінювання, подряпин, ударів, плям, знебарвлення і короткочасних перепадів температури. Можливість установки подрібнювача відходів.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius 2.0 S2D Slim 611-78 143.0632.393 780x435
Усі ціни 8 →Мийка з сифоном тектонайт SID 611-78 Slim цукру Franke 143.0632.393 | 4 830 грн. |
Кухонная мойка Franke Sirius S2D Slim 611-78 (143.0632.395) из тектонайта | 4 630 грн. |
FRANKE S2D Slim 611-78 (143.0632.392) чорний | 4 737 грн. |
Кухонная мойка Franke Sirius S2D Slim 611-78 (143.0632.394) из тектонайта | 4 610 грн. |
Кухонная мойка Franke Sirius S2D Slim 611-78 (143.0632.393) из тектонайта | 4 610 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →