Змішувач Franke Sirius L Pull Out 115.0668.280
Фото 8 |
Franke Sirius L Pull Out 115.0668.280 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius L Pull Out 115.0668.280
Усі ціни 71 →Змішувач для кухні Franke Sirius хром/білий 115.0668.382 | 5 502 грн. |
Змішувач для кухні Franke Sirius хром 115.0668.280 | 4 550 грн. |
Кухонный смеситель Franke SIRIUS, с выдвижным изливом (115.0668.383) Бежев | 5 502 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Franke Sirius хром/бежевий (115.0668 | 5 960 грн. |
Змішувач кухонний Franke SIRIUS, білий 115.0668.382 | 5 070 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →